Frézař ozubení

Hledáme posily na konvenční odvalovací frézky FO16 nebo FO10. Práce ve dvousměnném provoze, pracuje se s přídavkem pro broušení a výjimečně na hotovo. Na frézkách se opracovávají ozubená kola, pastorkové hřídele či šnekové kola ve stupni přesnosti IT8 - IT10.

Náplň práce

  • seřízení odvalovací frézky, upnutí kusu a následná kontrola stroje
  • kusová výroba
  • práce dle technické dokumentace
  • opracování ozubených kol, hřídelí či šnekových kol
  • dodržování pořádku na pracovišti u stroje

Požadavky

  • vyučení v oboru nebo praxe na dané pozici
  • čtení výkresové dokumentace
  • orientace v normách
  • znalost měření (setinová měřidla)

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • pracovní doba 37,5h týdně ve dvousměnném provozu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • měsíční odměny za beznemocnost, vícestrojovou obsluhu, přesčasovou práci i za úsporu z normohodin

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!

Jsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.