Referent financování a controllingu

Vidíte svou budoucnost na finančním oddělení a rádi pracujete s čísly? Tak nám o sobě dejte vědět! Aktuálně hledáme posilu do našeho finančního oddělení na pozici referenta. Jsme strojírenská společnost zabývající se především zakázkovou výrobou převodovou skříní a na trhu působíme již řadu let!

 POŽADAVKY

  • vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou
  • ochota učit se novým věcem
  • základní znalost AJ
  • logické myšlení
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a důslednost

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • platební styk, evidence přijatých faktur
  • vedení sekretariátu
  • zpracování cestovních příkazů
  • vedení pokladny, datové schránky, spolupráce s účetní firmou
  • tvorba reportů (Intrastat, interní reporting)
  • fakturace
  • tvorba pravidelných a ad hoc analýz finanční a platební situace společnosti
  • realizace vlastních nápadů
  • podílení se na rozvoji společnosti
  • spolupráce s nejvyšším vedením společnosti

 NABÍZÍME

  • 37,5hod pracovní doba týdně + pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní rozvoj a odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 3 dny zdravotního volna
  • Sodexo stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • měsíční odměny

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!

Jsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.