CNC soustružník

Na CNC soustruh Hwacheon Hi-Tech hledáme posilu, která si s tímto strojem bude rozumět. Aktuálně je to jeden z modernějších strojů u nás. Má hydraulickou lunetu, poháněné nástroje a řídicí systém Fanuc. Maximální hmotnost obrobku, který opracuje je 4 000 kg.

Náplň práce

  • soustružení v kusové výrobě
  • práce dle technické dokumentace
  • komunikace s kolegou v rámci dvousměnného provozu
  • udržování pořádku na pracovišti u stroje

Požadavky

  • praxe na CNC soustruhu
  • orientace ve strojírenství
  • zkušenosti z kusové výroby
  • výhodou je znalost řídicího systému FANUC a programování v daném systému
  • čtení výkresové dokumentace
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • pracovní dova 37,5h týdně ve dvousměnném provozu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • měsíční odměny za beznemocnost, vícestrojovou obsluhu, přesčasovou práci i za úsporu z normohodin

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!

Jsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.