Technolog - kalkulant

Hledáme nového zaměstnance, který bude zastávat pozici technologa - kalkulanta. Bude komunikovat především s technologií a s obchodním týmem, pro které bude zpracovávat kalkulace. Ve spolupráci s finančním oddělením pak bude zakázky z pozice kalkulací vyhodnocovat. Jsme strojírenská firma zabývající se výrobou převodových skříní.

POŽADAVKY

  • vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • praxe ve strojírenství, znalost, výkresové dokumentace
  • základní znalost AJ, práce na PC
  • orientace a znalost kalkulace
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a důslednost

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • zpracování poptávek po ekonomické stránce (vytváření kalkulací)
  • zjišťování cen materiálu, kooperací a tvorba nabídkové strategie
  • práce v interním systému DIMENZE
  • výpočty cen dle hodinových sazeb
  • monitoring ziskovosti zakázek
  • spolupráce s ostatními útvary ve společnosti (konstrukce, technologie, výroba , obchod)

NABÍZÍME

  • 37,5hod pracovní doba týdně + pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní rozvoj a odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 3 dny zdravotního volna
  • Sodexo stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • měsíční odměny

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se o ní ucházeli? Dejte nám o sobě vědět na e-mail personalni@gearworks.cz případně na telefonní číslo 702 235 403!

Jsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.